Перейти до вмісту
Мати та дитина миють руки

Захисти оселю від коронавірусу

Захисти оселю від коронавірусу

Впевнені, що ви вже чули про КОРОНАВІРУС, який Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (ВООЗ) класифікувала як новий штам або різновид вірусу, що провокує захворювання верхніх дихальних шляхів починаючи від звичайної простуди і закінчуючи більш екстремальним Гострим Респіраторним синдромом (ГРВІ).  

По мірі того, як ми стежимо за розвитком цього вірусу, ділимося з вами кроками, які ви можете зробити вдома, щоб ЗАХИСТИТИ ваші родини.

Профілактика має вирішальне значення при вірусах, адже лікувати віруси дуже важко. А от коли мова заходить про оселю, то головний пріоритет – позбавитися всіх відомих мікробів.

Насамперед видаліть мікроби з усіх поверхонь в домі, до яких ви більше всього торкаєтесь: комп'ютерної клавіатури, пульту від телевізора, телефонів, дверних ручок, кранів у ванній та на кухні, сидіння туалету тощо. Якщо в приміщенні знаходяться пацієнти з підозрою або підтвердженою інфекцією, потрібно використовувати відповідні дезінфікуючі засоби, які містять у складі гіпохлорит натрію, що діє на респіраторні вірусні інфекції, згідно рекомендацій Міжнародний Наукового Форуму з питань дому та гігієни. 

Дбайте про свою родини та у разі появи таких симптомів, як нежить, головний біль, кашель, біль у горлі, лихоманку або погіршення загального самопочуття – звертайтеся до лікаря! Саме ці симптоми, як зазначили у Центрі контролю захворювань, потребують пильної уваги. Не соромтеся звернутися до лікаря, щоб виключити у себе наявність серйозного захворювання.

Беріть із собою дезінфікуючий засіб, коли ви не вдома, бажано із високим вмістом спирту. Переконайтесь, що кожен член вашої родини ретельно очищує ним руки після контакту із потенційно небезпечними зонами, такими як дверні ручки, громадські туалети або меню в ресторанах.

Переконайтесь, що миття рук із милом є пріоритетом у вашій родині. До і після туалету, до і після їжі, і коли ви повертаєтесь додому з вулиці. Миття рук протягом хвилини є дуже ефективним. Якщо хтось із сім’ї захворів, уникайте обміну рушниками, зубними щітками, тарілками, чашками та їжею. Посуд та одяг хворого треба прати окремо та при більш високій температурі (щонайменше 60 ° C), щоб уникнути поширення вірусів у домі. 

Після чхання мікроби можуть подорожувати на відстань до 3 метрів, поширюючи небажані інфекції, тому при чханні чи кашлі закривайте рот і відразу мийте руки.

Розкажіть знайомим, що можна зробити, щоб захистити свій дім та свою родину від вірусів, і заохочуйте інших робити так саме, адже запобігти поширенню вірусів можна лише разом!

Щоб постійно бути в курсі оновленої інформації про коронавірус, Доместос рекомендує отримувати інформацію безпосередньо з сайту ВООЗ, який працює по всьому світу для управління та стримування поширення вірусної інфекції.