Skip to content
Туалет крупним планом

Засоби для чищення туалету Domestos

"Мікроби повністю захопили ванну кімнату? Не знаєте як очистити ванну кімнату в домашніх умовах та перепробували майже всю побутову хімію? Тоді озбройтеся брендом №1* для ванної кімнати – Domestos."

Засоби для чищення ванної кімнати та унітазу

Надійні миючі засоби для чищення ванної кімнати у боротьбі з мікробами є життєво важливими. Додавши миючий засіб Domestos до Вашого арсеналу чистячих засобів, Ви можете більше не турбуватись. Відбілювач Domestos не тільки позбавить від бруду але і вб’є наповал всі відомі мікроби. 

Використовуйте наш засіб для чищення туалетів, щоб позбутися від бруду, нальоту і 99% мікробів в унітазі. Domestos Thick Bleach захищає Ваш унітаз від бактерій і нальоту у три рази довше, ніж раніше, і навіть проникає в найбільш важкодоступні місця унітаза, щоб позбутися від плям і мікробів ще досконаліше, а туалетні блоки Domestos зберігатимуть Ваш туалет у свіжому та блискучому стані.

Однак не тільки туалети потребують очищення. Універсальний засіб для чищення ванної кімнати, який усуває бактерії, вимиває раковини та прочищає стоки, а також позбавляє Вас від мікробів є ключовою зброєю у боротьбі з усіма небезпеками у ванній кімнаті.

Склад на пляшці Domestos може заплутати. Нижче наведено простий розбір:

  • Гіпохлорит натрію: хімічна сполука на основі солі – це активний інгредієнт у засобах для чищення туалетів на основі відбілювача
  • Поверхнево-активні речовини: дозволяють рідинам, твердим речовинам і газам вільніше рухатися
  • Парфуми: аромат приносить свіжість після використання засобів Domestos для чищення туалету і ванної кімнати

Domestos можна використовувати для прибирання всього будинку,  дотримуючись інструкцій на пляшці. Це не тільки засіб для чищення туалету, але й різноманітна лінійка продуктів, яку можна використовувати на дивовижній кількості поверхонь, щоб захистити Вас і Вашу родину від захворювань.

Domestos є густим, простим у використанні продуктом, який вбиває всі відомі мікроби наповал, навіть у найбільш важкодоступних місцях. Domestos дуже легко наноситься на поверхні та, завдяки його унікальній формулі, захистить Вашу родину від мікробів і бактерій.

Це може здатися дивним, але прекурсор потужного інгредієнта, який ми використовуємо для очищення стоків і туалетів, також використовується імунною системою нашого організму для знищення атакуючих мікробів! Те, що виробляється в організмі людини, є прекурсором гіпохлориту – гіпохлоритна кислота.

Якщо Ви довше хочете насолоджуватись виглядом свіжих троянд, додайте у вазу 1 мл відбілювача на 400 мл води.