Перейти до вмісту
Вся продукція Domestos

Domestos: що він робить і як він працює

Все про Domestos: що робить засіб для чищення, і як він працює?

Немає сумніву, що Domestos вбиває всі відомі мікроби, але як це відбувається? Ми знаємо, що це густий засіб для чищення, але як він працює? Чи потрібно використовувати  засоби дезінфекції та антибактеріальні засоби разом з Domestos для того, щоб повністю побороти мікроби? Як позбутися грибка на стінах завдяки Domestos?

Дізнайтесь всі факти про Domestos та як він працює і з'ясуйте, чому Domestos є кінцевою зброєю для знищення мікробів.

Використання засобу для чищення Domestos

Використання Domestos є відмінним способом позбавитись від мікробів в домашніх умовах. Domestos є засобом для чищення номер один у світі, призначеним для знищення мікробів і бактерій. Ванна кімната – місце найбільш схильне до скупчення мікробів, але Ви можете захистити себе від них з продуктами Domestos, від густого гелю до серветок та спрея. Продукцію Domestos можна використовувати на багатьох поверхнях, щоб позбутися мікробів, очистити ванну кімнату та робочі поверхні і залишити Ваш будинок свіжим і чистим..

А як щодо інших загроз для Вашого будинку? Чим вивести грибок у ванній кімнаті? Рішення є – універсальний гель Domestos звільнить Вашу оселю від більшості жуків та паразитів та знищить грибок на стінах. Просто переконайтеся, що Ви використовуєте засіб для чищення на відповідній поверхні (пам’ятайте, що грибок на стінах шкідливий для здоров’я). Читайте Domestos інструкцію перед використанням.

Що робить Domestos? Факти про domestos чітко і просто

Domestos містить хімікати, які називаються окислювальними агентами. Коли ці агенти стикаються з мікробами або плямами, вони викликають окислення, яке вбиває мікроби.

DOMESTOS СКЛАД

Склад на пляшці Domestos може заплутати. Давайте його розшифруємо:

  • Гіпохлорит натрію: хімічний інгредієнт, у склад якого входить сіль. Це активна складова засобу для чищення туалету на основі хлору

  • ПАР (поверхнево-активні речовини):дозволяють рідині, твердим речовинам та газам вільно пересуватися між собою

  • Ароматизатори:  аромати, що додають для створення приємного запаху в домі після використання засобу для чищення Domestos

Чи вбиває засіб для чищення мікроби?

Чи знищує Domestos бактерії? А чи знищує Domestos віруси? Так, без жодних хитрощів. Густий гель Domestos є кінцевою зброєю у війні проти мікробів, оскільки він позбавляє Вас від 99,9% всіх відомих мікробів, які ховаються у Вашому туалеті.

Яким чином засіб для чищення вбиває бактерії? Як працює Domestos

Отже, яким чином Domestos вбиває бактерії? Йдеться про потужну хімічну реакцію. Гіпохлорит натрію у гелі Domestos окисляє молекули клітин мікробів, з якими він зустрічається. Це знищує бактерії і віруси і захищає Вас від захворювань, що поширюються через туалети.

Де можна використовувати domestos в оселі?

Засіб для чищення Domestos можна використовувати по всьому будинку, якщо дотримуватись інструкцій на пляшці. Це універсальний продукт, який можна використовувати для очищення дивовижної кількості речей, щоб захистити Вас і Вашу родину від захворювань.

Засіб для чищення Domestos є густим та легким у використанні продуктом, який вбиває всі відомі мікроби наповал –  навіть у найбільш важкодоступних місцях. Використання Domestos для очищення є простим і дає повну впевненість у тому, що проблема була вирішена. З Domestos Ви і Ваші рідні в безпеці від мікробів і бактерій.