Перейти до вмісту
Вчений вбиває мікроби в лабораторії

Поради для поліпшення здоров'я і правильної гігієни

Важливо знати, як захистити себе і свою родину від захворювань, причиною яких є бактерії, що створюють постійну загрозу.

Здорова родина

Дізнавшись про профілактику хвороб, Ви будете знати, як найкраще підготувати свій будинок до нападу мікробів, що може спричинити хвороби шлунка або дитячі хвороби.

Хвороби шлунка

Захворювання шлунка, такі як сальмонельоз, кишкова паличка або норовірус – це, звичайно, завжди неприємність, і в більшості випадків Ви, швидше за все, захворієте на короткий термін. Але така хвороба як сальмонельоз може бути смертельною, якщо не лікуватися належним чином. Мікроби поширюються дуже легко: як дотиком до рук того, хто має інфекцію, так і дотиком до предмета, якого торкнулася людина з інфекцією. Наприклад, іграшки, меблі або стільниці. Тому профілактика хвороб, особливо запобігання захворювань вдома, є життєво необхідною для того, щоб Ви і Ваша родина не захворіли. Не забувайте, що мікроби можуть довгий час жити на поверхнях.

Дитячі хвороби

Діти особливо ризикують заразитися хворобами. Незважаючи на те, що у дітей, як правило, сильна імунна система, важливо захистити їх від потенційно небезпечних для життя респіраторних захворювань, таких як РСВ – друга за величиною причина смертності дітей після малярії, або від хвороб шлунка, як, наприклад, ротавірусна інфекція, яка є найпоширенішою причиною серйозної діареї. Наша стаття про хвороби дітей розповідає ключову інформацію про ці захворювання, а також про те, як найкраще їх запобігти. Domestos є потужною зброєю проти мікробів, які загрожують Вашій родині. Можливо ротавірусна інфекція може стати загрозою для здоров’я, але з Domestos Ви і Ваші рідні в безпеці.

Уникайте розповсюдження мікробів

Щоб уникнути розповсюдження мікробів, дезінфікуйте серветки для прибирання, замочуючи їх протягом шести-восьми годин у розведеному розчині Domestos з теплою водою. Після цього ретельно висушіть серветки. Регулярно мийте Ваші руки та руки Ваших дітей.