Перейти до вмісту
Туалети на полі (Доместос допоміг побудувати 200 000)

Наша місія

Чи знаєте Ви, що коли Ви купуєте спеціально позначену пляшку Domestos, Ви не просто купуєте ефективний засіб для знищення мікробів у Вашій оселі, а робите внесок у роботу ЮНІСЕФ щодо покращення санітарії.

Наша боротьба з антисанітарними умовами у всьому світі

Чи знаєте Ви, що кожні дві хвилини одна дитина помирає від хвороби, пов'язаної з небезпечною водою і поганими санітарними умовами? А те, що туалет може змінити це? Наша мета – допомогти 25-ти мільйонам людей відчути покращення санітарних умов через поліпшений доступ до туалету до 2020 року і таким чином врятувати і змінити життя людей на краще.

Наше партнерство з ЮНІСЕФ

Чи знаєте Ви, що коли Ви купуєте спеціально позначену пляшку Domestos, Ви не просто купуєте ефективний засіб для знищення мікробів у Вашій оселі, а робите внесок у роботу ЮНІСЕФ щодо покращення санітарії. Ви допомагаєте кожній дитині отримати доступ до чистої питної води та санітарії, створюючи позитивні зміни в житті дітей.

Наша ініціатива «Чистіші туалети - яскравіше майбутнє»

Чи знаєте Ви, що на даний час щорічно втрачається 272 мільйони шкільних днів через хвороби, спричинені захворюваннями, пов'язаними з дефіцитом систем очищення води, відсутності санітарного регламенту та поганими санітарними умовами? Ми вважаємо, що чистий, безпечний шкільний туалет повинен бути правом, а не привілеєм. Прибиральники, вчителі та діти мають працювали разом, щоб дізнатися про користь гігієни води та корисні звички гігієни, а також, як підтримувати довгострокову чистоту туалетів. Таким чином покращення санітарних умов в найбільш постраждалих районах також стане реальністю.

Нас не зупинити

Як ми допомогли побудувати більше 200 000 туалетів людям, що не мали жодного, так ми допомагаємо школам підтримувати туалети у чистоті, щоб діти мали кращий доступ до санітарії, а також шанс процвітати.