Туалети на полі (Доместос допоміг побудувати 200 000)

Наша місія

Чи знаєте Ви, що коли Ви купуєте спеціально позначену пляшку Domestos, Ви не просто купуєте ефективний засіб для знищення мікробів у Вашій оселі, а робите внесок у роботу ЮНІСЕФ щодо покращення санітарії.

Наша боротьба з антисанітарними умовами у всьому світі

Чи знаєте Ви, що кожні дві хвилини одна дитина помирає від хвороби, пов'язаної з небезпечною водою і поганими санітарними умовами? А те, що туалет може змінити це? Наша мета – допомогти 25-ти мільйонам людей відчути покращення санітарних умов через поліпшений доступ до туалету до 2020 року і таким чином врятувати і змінити життя людей на краще.

Наше партнерство з ЮНІСЕФ

Чи знаєте Ви, що коли Ви купуєте спеціально позначену пляшку Domestos, Ви не просто купуєте ефективний засіб для знищення мікробів у Вашій оселі, а робите внесок у роботу ЮНІСЕФ щодо покращення санітарії. Ви допомагаєте кожній дитині отримати доступ до чистої питної води та санітарії, створюючи позитивні зміни в житті дітей.

Наша ініціатива «Чистіші туалети - яскравіше майбутнє»

Чи знаєте Ви, що на даний час щорічно втрачається 272 мільйони шкільних днів через хвороби, спричинені захворюваннями, пов'язаними з дефіцитом систем очищення води, відсутності санітарного регламенту та поганими санітарними умовами? Ми вважаємо, що чистий, безпечний шкільний туалет повинен бути правом, а не привілеєм. Прибиральники, вчителі та діти мають працювали разом, щоб дізнатися про користь гігієни води та корисні звички гігієни, а також, як підтримувати довгострокову чистоту туалетів. Таким чином покращення санітарних умов в найбільш постраждалих районах також стане реальністю.

Нас не зупинити

Як ми допомогли побудувати більше 200 000 туалетів людям, що не мали жодного, так ми допомагаємо школам підтримувати туалети у чистоті, щоб діти мали кращий доступ до санітарії, а також шанс процвітати.