Перейти до вмісту
Хлопчик в класі

Чистіші туалети – яскравіше майбутнє

Програма domestos для шкільних закладів «чистіші туалети – яскравіше майбутнє»

Чистота у школах є життєво важливою для збереження здоров'я дітей і, зрештою, забезпечення майбутнього країни. Здорові діти можуть зосередитися на навчанні, отримати освіту і в кінцевому підсумку побороти бідність.

Наприклад, правильна шкільна гігієна та санітарія в районі Алвара в Індії збільшила втричі кількість дівчаток в школах та покращила успішність хлопчиків та дівчаток на 25%

Молоді жінки страждають більше без доступу до чистих туалетів, тому підліток Анакшха приділила п'ять років програмі, яка б забезпечила туалетом кожну родину в її селі та західній Індії. Чому? Щоб дівчатка мали краще життя і яскравіше майбутнє. Отримавши туалети, більше її друзів почали відвідувати школу та зменшилась кількість пропусків через хвороби.

Велика проблема полягає у тому, що у кожній третій школі у світі немає доступу до туалету, або у тому, що вони ним не оснащені, або туалет у дуже брудному чи непридатному стані.

Domestos створив всесвітню програму для шкіл «Чистіші туалети – яскравіше майбутнє», щоб допомогти змінити це. Наша програма робить чистими непридатні для користування туалети, а потім застосовує принципи зміни поведінки, працюючи разом з прибиральниками, вчителями, директорами та дітьми, щоб діти могли вивчити правила особистої гігієни, а також отримати практичні навички, щодо збереження та функціонування туалетів на тривалий термін.

Domestos співпрацює з різноманітними неурядовими організаціями, органами місцевого самоврядування та агенціями по всьому світу, включаючи В'єтнам, Південну Африку, Туреччину, Румунію, Польщу, Іран, Казахстан, Угорщину, Філіппіни, Чехію та Словаччину, щоб якомога більше поширити радіус допомоги дітям.

Ми прагнемо змінити життя людей покращуючи санітарні умови. В рамках глобальної програми USLP (The Unilever Sustainable Living Plan) ми зобов'язалися допомогти 25-ти мільйонам людей отримати доступ до туалету до 2020 року.

Крім мети, яку ми поставили з програмою USLP (The Unilever Sustainable Living Plan),ми націлені підтримувати дітей, покращуючи доступ до чистих та безпечних туалетів у школах, і забезпечити чистоту, виховуючи в дітей правила гігієни, завдяки зміні поведінки.