Skip to content
Потужний темно-синій блок Доместос

Все про Domestos: Що робить відбілювач, і як він працює?

Немає сумніву, що Domestos вбиває всі відомі мікроби, але як це відбувається? Ми знаємо, що це густий відбілювач, але як він працює? Чи потрібно використовувати засоби дезінфекції та антибактеріальні засоби з Domestos для того, щоб повністю побороти мікроби? Як позбутися грибка на стінах завдяки Domestos?

Дізнайтесь всі факти про відбілювач та як він працює і з'ясуйте, чому Domestos є кінцевою зброєю для знищення мікробів.

Використання відбілювача Domestos

Використання відбілювача для очищення є відмінним способом позбавитись від мікробів в домашніх умовах. Domestos є дезінфекційним засобом номер один у світі, призначеним для знищення мікробів і бактерій. Ванна одна з кімнат, найбільш схильних до скупчення мікробів, але Ви можете захистити себе від них з продуктами Domestos, від густого відбілювача до серветок та спрей-відбілювача. Продукцію Domestos можна використовувати на багатьох поверхнях, щоб позбутися мікробів, очистити ванну кімнату та робочі поверхні і залишити Ваш будинок свіжим і чистим.

А як щодо інших загроз для Вашого будинку? Чим вивести бліх? А чим вивести грибок у ванній кімнаті? Рішення є – відбілювач Domestos звільнить Вашу оселю від більшості жуків та паразитів і вирішить проблему, як знищити грибок на стінах. Просто переконайтеся, що Ви використовуєте відбілювач на відповідній поверхні (пам’ятайте, що грибок на стінах шкідливий для здоров’я). Читайте Domestos інструкцію перед використанням.

Що робить відбілювач? Факти про Domestos чітко і просто

Domestos містить хімікати, які називаються окислювальними агентами. Коли ці агенти стикаються з мікробами або плямами, вони викликають окислення, яке вбиває мікроби.

Domestos склад

Склад на пляшці Domestos може заплутати. Давайте його розшифруємо:

  • Гіпохлорит натрію: хімічна сполука на основі солі – це активний інгредієнт у засобах для чищення туалетів на основі відбілювача
  • Поверхнево-активні речовини: дозволяють рідинам, твердим речовинам і газам вільніше рухатися
  • Парфуми: аромат приносить свіжість після використання засобів Domestos для чищення туалету і ванної кімнати

Чи вбиває відбілювач мікроби?

Чи знищує Domestos бактерії? А чи знищує Domestos віруси? Так, без жодних хитрощів. Густий відбілювач Domestos є кінцевою зброєю у війні проти мікробів, оскільки він позбавляє Вас від 99,9% всіх відомих мікробів, які ховаються у Вашому туалеті.

Яким чином відбілювач вбиває бактерії? Як працює відбілювач

Отже, яким чином відбілювач вбиває бактерії? Йдеться про потужну хімічну реакцію. Гіпохлорит натрію у відбілювачі Domestos окисляє молекули клітин мікробів, з якими він зустрічається. Цей процес викорінює бактерії і віруси і захищає Вас від захворювань, що поширюються через туалети.

Де можна використовувати Domestos в оселі?

Відбілювач Domestos можна використовувати по всьому будинку, якщо дотримуватись інструкцій на пляшці. Це універсальний продукт, який можна використовувати для очищення дивовижної кількості речей, щоб захистити Вас і Вашу родину від захворювань.

Відбілювач Domestos є густим та легким у використанні продуктом, який вбиває всі відомі мікроби наповал – навіть у найбільш важкодоступних місцях. Використання Domestos для очищення є простим і дає повну впевненість у тому, що загроза була вирішена. З Domestos Ви і Ваші рідні в безпеці від мікробів і бактерій.