Skip to content

Domestos та проекти ЮНІСЕФ

Третина населення світу досі використовує практику відкритої дефекації, що є для людей серйозною небезпекою для здоров’я, а також виникає проблема засмученості, оскільки ця практика перешкоджає школярам відвідувати школу, особливо дівчаткам, оскільки школи не можуть забезпечити їх безпечним і чистим туалетом. Це означає, що дівчатка залишатимуться вдома під час менструації або навіть покинуть навчання. Доступ до покращеної санітарії може змінити життя цих людей на краще.

Ми працюємо над тим, щоб змінити цю ситуацію завдяки нашій ініціативі «Чистіші туалети –  яскравіше майбутнє» та шляхом удосконалення шкільних програм, де ми надаємо доступ до покращених санітарних умов, а також виховуємо у вчителів, дітей і шкільних опікунів важливість санітарії та санітарних норм. Завдяки проектам Domestos та ЮНІСЕФ ми зможемо зробити довгострокові зміни.

Наші проекти ЮНІСЕФ дотримуються нашого переконання, що більш чистий та безпечний шкільний туалет повинен бути правом, а не привілеєм. Ось чому ми працюємо зі шкільним персоналом і школярами, щоб допомогти їм дізнатися про користь правильної санітарії, а також про шляхи її підтримки. Маючи доступ до покращеної санітарії, люди в постраждалих спільнотах по всьому світу можуть жити безпечніше і реалізувати свій потенціал шляхом отримання освіти.

Ми допомогли побудувати більше 200 000 туалетів, щоб надати людям доступ до покращених санітарних умов. Приєднуйтесь до Domestos і ЮНІСЕФ в Україні в нашій боротьбі за санітарію для всіх. Разом нас не зупинити.