Чисто-бот

  Переходь у viber-bot
  та дізнайся, що існує прибирання, яким можна насолоджуватись!

  Або вiдскануй QR код за допомогою Viber!

  QR
 • "У чистому світі не хворіють діти"
  Соціальна місія бренду Domestos – робити світ чистішим і безпечнішим!

  Бренд Domestos завжди піклується про чистоту.  Але навіть ідеальна чистота не дає повної безпеки без дотримання базових правил гігієни. Особливо складна ситуація з гігієною в молодшій школі. Щороку фахівці реєструють до 50 тис. випадків захворювання на гострі кишкові інфекції серед дітей. За оцінками МОЗ України, ситуація із захворюваннями шлунково-кишкового тракту серед школярів погіршується – за останні роки їх кількість збільшилася практично в 1,5 раза. Найпоширеніший спосіб зараження учнів – через поверхні шкільного туалету.
  Зваживши на цю проблему, Domestos створив проект «У чистому світі не хворіють діти»,  головні цілі якого – вберегти українських дітей від загрози їхньому здоров'ю та підвищити рівень дотримання санітарних норм у школах. 
  Для досягнення цілей проекту було створено сайт domestos.ua, мультфільми, проведено конкурси, розроблено серію майстер-класів, опубліковано статті та підготовлено сюжети про важливість дотримання правил гігієни. Крім того, проводилась  спеціальна онлайн-гра, під час якої було визначено школи, що отримали у подарунок від Domestos нові сучасні туалети для учнів молодших класів. У межах проекту також були відремонтовані туалети у трьох українських школах (ліцей № 79, м. Запоріжжя; школа № 1, м. Новий Буг Миколаївської області; школа № 2, смт Ювілейне Дніпропетровської області) – тож відтепер цивілізованими туалетами у цих школах можуть щороку користуватися понад 1 000 дітей.
  Результатом програми стало підвищення культури особистої гігієни, насамперед серед школярів, актуалізація проблеми шкільної гігієни для батьків, створення сучасних умов користування туалетами для учнів молодших класів.
  Детальніше

Будь ласка, візьміть пристрій вертикально