ТРЕНУЙТЕСЯ ТУТ!
Грати
У грі вас чекають 5 рівнів різної складності. Кожний з них - локація в санвузлі, де мешкають різні види шкідливих бактерій. Ваше завдання - нейтралізувати якомога більше ворогів.
Як стріляти?

Коли ціль потрапить в приціл Domestos, просто натисніть ліву кнопку миші - і зброя вистрілить. Не забувайте, що крім базової зброї ви можете використовувати бонусну екіпіровку. Для її активації купуйте акційні пляшки Domestos зі спеціальними промо-кодами.

Дізнатися про ворогів
 • Постріли 2
  КИШКОВА ПАЛИЧКА
  Безжалісна до дітей та дорослих. Потрапляє до організму з їжею (молоко, молочні продукти і м'ясо). За добу-дві викликає діарею, коліки, температуру, блювоту. Любить антисанітарію, брудні руки та їжу, воду, посуд. Ненавидить чистоту. Дуже небезпечна.
 • Постріли 2
  КАНДІДА АЛЬБІКАНС
  Candida albicans - дріжджовий гриб, але тісто з нього не зробити. Живе таємним життям у кожному з нас, особливо у шлунково-кишковому тракті. Чекає найменшої нагоди розмножуватися при зниженні нашого імунітету. Дуже небезпечний.
 • Постріл 1
  СИНЬОГНІЙНА ПАЛИЧКА
  Хитрий і підступний мікроб, при загрозі антибіотиків організує колонію і формує захисну біоплівку. Нападає на людей з послабленим імунітетом. Майстерно маскується, може завдавати шкоди тривалий час. Найчастіше зараження відбувається при контакті з хворим. Особливо небезпечний.
 • Постріл 1
  СТАФІЛОКОК ЗОЛОТИСТИЙ
  Стафілокок - зухвалий задирака із золотистим забарвленням. Ховається в продуктах, нападає раптово. Результат - нудота, блювота, болі в животі і пронос. Має сильний імунітет до багатьох антибіотиків. Особливо небезпечний.
 • Постріли 3
  САЛЬМОНЕЛА
  Salmonella - ворог шлунка. Очікує на зоряну годину у м'ясі, молоці та яйцях, виживає протягом тижня поза живого організму, а в фекаліях хворих тварин може жити понад 2 роки. Замороження продуктів їй не шкодить, проте сонячне світло і тепло прискорює її загибель. Дуже небезпечна.
 • Постріли 3
  ЕНТЕРОВІРУС
  Могутнє сімейство кишкових вірусів, деякі з яких викликають важку хворобу поліомієліт, вражає нервову систему та викликає параліч м'язів та деформацію кінцівок. Боїться вакцинації і гелю Domestos. Дуже небезпечний.
 • Постріли 3
  БАЦИЛА
  Могутня бацила ховається під різними личинами: до роду Bacillus входить безліч несхожих видів. Але всіх їх об'єднує те, що вони невибагливі, часто зустрічається у бруді, ґрунті, гною та в стічних водах. Деякі з них можуть стати збудниками важких захворювань, а в минулі часи – і справжніх епідемій. Особливо небезпечна.

Будь ласка, візьміть пристрій вертикально